Produse similare Produse similare

Mini Nod Optic CATV FTTH OFN-3125 (F)

125,00 lei
(TVA inclus)
Comandă produse în valoare de minim 399 lei și îți oferim pe loc TRANSPORT GRATUIT prin Bookurier
În stoc
+
Comandă rapidă

Mini Nod optic CATV OFN-3125 (F), destinat conversiei semnalului optic FTTH in semnal RF, la utilizatorii finali. Poate fi instalat in retele PON / GPON (optiunea F - 1550 nm).

  • Lungime de unda semnal optic 1290 - 1600 nm sau 1550 nm (optiunea F);
  • Nivel de iesire semnal RF suficient pentru conexiune directa utilizator;
  • Consum de energie extrem de scazut;
  • Carcasa compacta de mici dimensiuni.

Input wavelength for TV signal 1290 - 1600 nm
1550 nm (option F)
Optical return loss > 40 dB
Input optical connector SC/APC
Output return loss > 18 dB @ Z=75 Ω
Frequency bandwidth 47 ÷ 862 MHz
Flatness ± 0.5 dB

Input optical power                Output RF level @ 4.2% OMI/channel
 -2 dBm                                      88 dBµV
 -4 dBm                                      84 dBµV
 -6 dBm                                      80 dBµV
 -8 dBm                                      76 dBµV
 -10 dBm                                    72 dBµV
 -12 dBm                                    68 dBµV

Power supply: 5 VDC ±10%
Power consumption 1.2 W
Operation temperature range 0 ÷ +50°C
Dimensions (L x W x H) 73 x 62 x 16 mm
Weight 0.100 kg

Nici o postare găsită

Evaluează produsul

Produsele electrice și electronice comercializate includ în prețul de vânzare ecopTAX - 1 Leu/bucată, ce reprezintă costurile colectării, tratării și eliminării ecologice a deșeurilor de Echipamente Electrice și Electronice (EEE).